O sklepie

Nasza firma

Powstała w Krakowie w 2007 roku jako połączenie doświadczenia i wiedzy zdobywanej w kraju i zagranicą z otwartością na nowe wyzwania. Początkowo tylko jako reklamowa drukarnia wielkoformatowa, z czasem poszerzając zakres usług o druk cyfrowy, druk fototapet,druk obrazów na płótnie i naklejek. Naszą główną dewizą od samego początku jest solidność i dbałość o wysoką jakość usług. Zawsze staramy się podążać za nowymi technologiami w naszej branży, poznajemy i z powodzeniem wdrażamy nowoczesne materiały do druku. Zapewniamy:

  • Produkty wysokiej jakości
  • Profesjonalną obsługę klienta
  • Szybkie terminy realizacji

Nasze zasoby

W serwisie drukujtapety.pl udostępniamy olbrzymią galerię zdjęć, obrazów i grafik która obecnie liczy ponad 50 milionów niepowtarzalnych wzorów w doskonałej jakości. Nie ograniczamy się tylko do plików z galerii dostępnej w naszym sklepie. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów, na nowe trendy w aranżacji wnętrz i nieustannie powiększamy zasoby dostępnych grafik. Każdy z oferowanych produktów jesteśmy w stanie wydrukować również z przesłanego do nas pliku. Bezpłatnie dokonamy sprawdzenia pliku pod kątem przydatności do druku i udzielimy niezbędnych porad.

Nasze produkty

Sprzedajemy produkty wykonane z atestowanych i bezpiecznych surowców. Barwniki używane do druku posiadają najwyższy certyfikat bezpieczeństwa Green Guard Gold dopuszczający stosowanie wydruków w placówkach oświatowych i ochrony zdrowia.”

Bezpieczeństwo

Podłoża używane do wydruku fototapet, zarówno winylowych jak i papierowych, są atestowane i pochodzą od wiodących europejskich oraz amerykańskich producentów.”

Wysoka jakość